Silny ból kręgosłupa a oczekiwanie na operację

co mogę zrobic jezeli lekarz neurochirurg każe czekać na telefon w sprawie operacji kręgosłupa a mnie nie ma na liście operacji planowanych w szpitalu ze względu na silny ból kręgosłupa i rąk biorę tramal i już 4 miesiące na chorobowym a taką miałam nadzieję że po operacji trochę ból zelży poza tym jak pracować nie umiem dzwignąć nawet 4 kg no i ten ból.

Proszę ponownie skontaktować się z neurochirurgiem i wyjaśnić bezpośrednio tą sytuację (dlaczego nie jest Pani zapisana na zabieg, nie ma ustalonego terminu). Niech neurochirurg Pani to wyjaśni. Oczywiście może Pani w tej sprawie skontaktować się z innym ośrodkiem neurochirurgicznym.