Odstęp między operacją ginekologiczną i operacją na kręgosłup

Mam pytanie. Mam wyznaczony już termin operacji ginekologicznej (wypadnie macicy i nietrzymanie moczu). Podszycia. Mam mieć również operacje neurochrurgiczną.mam za sobą nie udana operacje kregosl.lędźw. Teraz czeka mnie stawianie implantow w kręgosłup. Jaki powinien być odstep między tymi operacjami,aby nie było obciążenia dla mego organizmu. Czy powinnam zrezygnować z operacji ginekologicznej ? Na kręgosłup oper. długo czekałam. Proszę o poradę.

Witam. Zdecydowanie nie powinna Pani rezygnować z żadnego z zabiegów. Operowane będą dwa odrębne miejsca w związku z czym zabiegi mogłyby odbyć się niemalże w tym samym czasie. Dla pełnego komfortu i lepszej rekonwalescencji organizmu warto jednak zachować między nimi odstęp około 4 tygodni.