Bolesność po operacji kręgosłupa

Witam. Jestem 3 tyg po operacji kręgosłupa,na poziomie L4-L5 tj usunięcie przepukliny i stabilizacji. Przed oper. ból w lewej kończynie, obecnie pod czas chodzenia narastający , palący (jak po oparzeniu), silny ból w prawej nodze na odcinku od kolana w górę do biodra na długości 40cm z zewnętrznej strony uda. Ciało w miejscu bólu jest odrętwiałe. Czy ból ten jest normalnym objawem pooperacyjnym? Jak długo może się utrzymywać?. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam!
Na pana miejscu zgłosiłbym się do tego chirurga, co robił ten zabieg i poprosił o pomoc, bo to co pan opisuje jest niepokojące. Proszę tego nie zaniedbać.
Pozdrawiam.