Operacje kręgosłupa i silne bóle kręgosłupa

Witam. Mam 22 lata i jestem po dwóch operacjach na kręgosłup.Pierwszy zabieg polegał na usunięciu masywnej przepukliny krążka międzykręgowego L4-L5 oraz inne działania podjęte na poziomie lędźwiowym.Po 3 latach kolejny zabieg - stabilizacja międzykolcowa L4-L5.Stwierdzono niestabilność kręgosłupa. Obecnie mam znów silne bóle kręgosłupa w tym odcinku,ostatnio mam coraz gorsze czucie w prawej nodze i często sie ugina, jakby nie miała siły stać.Czy powinnam sie obawiać kolejnego zabiegu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Na podstawie badania orz wyników badań dodatkowych zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.