Silny ból kręgosłupa, kolana i nadgarstka oraz drętwienie rąk

Witam, mam 25 lat, jestem szczupła od jakiegoś czasu dokucza mi silny ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym do tego stopnia że nie mogę siedzieć, od ok tygodnia odczuwam także silny ból kolana i nadgarstka (nie mogę go do końca zgiąć z powodu dolegliwości), od jakiegoś czasu drętwieją mi tez ręce podczas snu, do jakiego specjalisty powinnam się udać, czego mogą być to objawy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.