Silny ból nóg przy każdym ruchu od kilku dni

Witam, mam 18 lat i od kilku dni bardzo bolą mnie nogi (łydki i uda) przy każdym ruchu (wstawanie, chodzenie, schylanie się). Zaczęło się to kilka tygodni temu, kiedy przy czynnościach tych czułam zaledwie skurcz, "ciągnący" je powrotem do ziemi. Silne bóle pojawiły się następnego dnia po tym, jak poszłam na ćwiczenia. Z początku sądziłam, że są to tylko zakwasy, jednak próba ich rozćwiczenia i rozmasowania skończyła się jeszcze większym cierpieniem. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do lekarza. Pomocne w określeniu przyczyny byłoby badanie USG kończyn.