Silny ból nóg przy nowotworze rozsianym jamy brzusznej

Witam. Mój tata jest w trakcie chemioterapii. Jutro będzie miał bodajże 10. Zmaga się on z nowotworem rozsianym jamy brzusznej. Okropnie schudnął co chyba jest normalne przy chemioterapii. Czuje się całkiem dobrze jednak potwornie doskwiera mu ból nóg. Czasem nie może sam wstać, po przejściu raptem 10m jest wykończony. Czy jest jakiś skuteczny sposób na to aby choć trochę mu pomóc przy bólu? Dodam tylko, że jedyne co zażywa na owy ból nóg to Strenduo oraz Lyrica.

Leczenie przeciwbólowe warto także powierzyć specjalistom. Poradnia paliatywna dobierze skuteczna terapię pozwalającą zmniejszyć dolegliwości pacjentowi.