Silny ból podbrzusza i nerwowość w 6 tygodniu połogu

witam jestem w 6tyg pologu od pewnego czasu mam silny bol po prawej stronie klatki. praktycznie pol dnia przesypiam i ciezko mnie dobudzic, jestem nerwowa, nie mam checi na jedzenie,gdy dziecko biore na rece automatycznie boli mnie silnie podbrzusze. rodzilam naturalnie w 41tyg wody byly zielone. wspolzyje od 3 tyg pologu. mam nadzieje ze mi pomozecie. pozdrawiam anna m

Lek. Tomasz Budlewski

Podane objawy wymagają badania lekarskiego. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza.