Silny ból podbrzusza i opóźnienie miesiączki

Witam, okres spóźnia mi się jakieś 4 dni co u mnie jest normalne gdyz nie mam do końca regularnego, aczkolwiek jak zawsze tydzien przed bolały mnie jajniki i dziś wystąpił( jakieś 5 godz temu) silny ból podbrzusza i pleców, taki jaki zawsze jest objawem przy miesiączce, więc wzięłam tabletki. Jednak martwię sie gdyż brak jest krwawienia do tej pory ? czy jest to powód do zmartwień ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli miesiączka nie pojawi się w najbliższych dniach, powinna się Pani zgłosić do ginekologa do kontroli.