Silny ból podbrzusza po stosunku

Jakieś 2-3 godziny po stosunku dopadł mnie straszny ostry ból po lewej stronie podbrzusza, trwał godzinę z przerwami i przestał, była to sytaucja jednorazowa. Partner twierdzi, że penetracja była bardzo głęboka. Biorę pigułki hormonalne od 5 miesięcy bardzo zgodnie z ulotką i czasem. Co mógł oznaczać taki ból?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogły być wynikiem zaburzeń w obrębie przewodu pokarmowego, układu moczowego jak i rozrodczego. Jeśli objawy będą się powtarzać, konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.