Silny ból podczas próby stosunku u 19-latki

Witam.Z moim chłopakiem próbuje uprawiać seks od roku lecz mój fizyczny ból jest tak nieznośny ze nie potrafię go wytrzymać co mam zrobic

Konieczne jest omówienie tego ze specjalistą w trakcie wizyty ginekologicznej. Zbyt mało danych aby wysnuć konkretne przypuszczenia co do charakteru dolegliwości. Nie napisała Pani czy to Pani pierwszy partner, czy wcześniej ewentualnie również wystepowały takie problemy. Czy problem jest zawsze? Czy wystepuje na początku, w trakcie, czy po współżyciu? Konieczne jest dokładne badanie, czasem wykonanie USG dopochwowego. Zachęcam do odbycia wizyty u specjalisty. Udawanie, że problemu nie ma może doprowadzić do utrwalenia się dolegliwości i nastepowego psychologicznego wystąpienia bariery uniemożliwiającej współzycie (tzw pochwica). Taki problem jest znacznie trudniej rozwiązać....