Silny ból ręki i zanik siły po treningu

w wieku 18 lat zaczalem cwiczyc i w pewien dzien po pewnym czasie postanowilem wziac wieksze ciezary .Na drugi dzien nie moglem ruszyc reka i podczas proby ruchu strasznie mnie bolalo nie mozna bylo podniesc reki.Podczasw treningu nie czulem zeby cos mi strzelilo w barku ani nic w tym stylu. od tego momentu pare razy powturzyly sie te bole po okolo miesiecznym treningu. chcialem sie dowiedziec co to moze byc. bralem tabletki na stawy i pomagaly mi bark dzialal wtedy prawidlowo

Witam serdecznie. Po przeczytaniu Pana informacji do połowy pomyślałam o naderwaniu mięśnia. To częste powikłanie przy nadmiernym wysiłku fizycznym. Zastanawiające jest jednak to, że występuje poprawa po środkach poprawiających funkcję stawów. Warto aby wykonał Pan badanie obrazowe barku.