Silny ból w biodrze po sparingu

Witam, trenuję karate od kilku lat, w ostatni piątek miałem sparingi. Na następny dzień obudziłem się i poczułem silny ból w biodrze przy wstawaniu, a następnie przy skrętach tułowia, pochylaniu się. Ból strasznie tępy, nie powoduje że nie mogę wykonywać prostych czynności ale jednak odczuwam przez to lekki dyskomfort. Czy może to być spowodowane przyjęciem mocnego kopnięcia właśnie na to biodro? Popytać o maść w aptece czy szybko udać się do lekarza? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może to być wynik stłuczenia. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.