Ból w biodrze i cierpnięcie rąk

Dzień dobry. Odczuwam ogromny ból w lewym biodrze. Nie zawsze jest tak samo mocny są dni, w których mogę się poruszać normalnie, ale są takie że nie mogę się wyprostować i stanąć na lewej stopie bo wtedy jest odczuwalny bardzo duży ból, dodam że około pół roku temu miałem wykonywaną terapię manualną kręgosłupa bo 4 dyski, lecz ból w biodrze nie ustąpił choć mnie zapewniano że będzie inaczej i jeszcze problem cierpnące ręce uniesione do góry podczas snu i bez snu.Proszę o pomoc .Pozdrawiam Karol.

Witam,
bez dokładnego zbadania ciężko jest zdiagnozować Pana dolegliwości. Mogę jedynie podejrzewać, że problem jest natury odkręgosłupowej. Proszę udać się do sprawdzonego terapeuty, lub do lekarza ortopedy.

Pozdrawiam