Silny ból w dziąsłach po powrocie od dentysty

wrocilam wlasnie od dentysty i wszystko jest w porzadku, a bol jest nie do wytrzymania. Boli mnie cos w dziaslach! Mam most na 3 siekaczach, bo za bardzo scieralam zeby. Teraz nagle zaczely mnie bolec korzenie tych zebow, ale to niemozliwe, bo sa oczyszczone i wypelnione, zdjecie RTG nie pokazalo zadnych zmian. Dostalam przeciwbolowe, ktore nie dzialaja i antybiotyk na wypadek infekcji. Zaraz oszaleje z bolu!

Konieczna kontrola w gabinecie i wykonanie nowego RVG oraz TK aby dokładnie ocenić poprawność leczenia kanałowego. Dziąsła mogą boleć ze względu an niedopasowanie koron lub złogi cementu który nie został usunięty po cementowaniu.