Silny katar oraz ból dziąsła

Chcialabym wiedziec czy przy bardzo silnym katarze w tym przypadku juz jego koncowce (chyba). Moze wystapic bol dziasla albo zeba? Dzisiaj rano obudzilam sie z bolem a wczesniej nie mialam z nim problemu.

Witam. Wydaje mi się, że te dwie sprawy nie mają nic wspólnego, chyba że boli Panią zatoka ( charakterystyczne nasilenie bólu przy pochylaniu głowy do dołu) i myli Pani z bólem zęba. Jeśli chce mieć Pani spokojne święta - konieczna wizyta u dentysty. Pozdrawiam. Życzę wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Krystyna Pikała