Silny ból w klatce piersiowej i wymioty u 6-latki

Witam moja 6-co letnia córeczka miała 3 tygodnie temu silny ból w klatce piersiowej mówiła, że ją bardzo ściska do tego pojawiły się wymioty zmieżyłam jej ciśnienie miała 65/38 puls 120. Dzisiaj obiady się powtórzyły ból w klatce pojawił się rano po wcześniejszych mdłościach, które ustąpiły op ustąpieniu bólu w klatce piersiowej ciśnienie miała 66/38 puls 123. Czy te wartości ciśnienia są prawidłowe i czy mam się obawiać pozostałych objawów wszystkie te objawy ustępowały po 20-30 minutach.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się z dzieckiem do lekarza pediatry. Bez badania nie można nic powiedzieć.