Silny ból w lewej dolnej części pleców a praca w biurze

Od wczoraj odczuwamy silny ból w lewej dolnej części pleców, juz w okolicach lewegp pośladka. Ból nasila sie przy chodzeniu i promieniuje do lewej nogi. Prowadzę siedzący tryb życia w związku z pracą w biurze, czy to mogło spowodować ból poprzez naciągnięcie mięśni? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam, promieniowanie do nogi może wskazywać na zmiany w obrębie nerwu kulszowego. Jeśli na codzień nie podejmuje Pani żadnej aktywności to mięśnie są słabe więc trzeba to zmienić i chociaż pływać 2-3 razy w tygodniu. Z opisanymi dolegliwościami najlepiej pójść do lekarza. Pozdrawiam