Silny skurcz nad sercem i zaburzenia oddychania

Witam mam pytanie dosałam silny skurcz nad sercem że nie mogłam oddychać miałam płytki oddech zrobili mi dokładne badania serca i badania wyszły dobrze.Teraz dalej boli mnie żebraból promienuje do łopatek nie mogę długo leżeć,siedzieć muszę często zmieniać pozycję do tego doszedł ból łydek odczycie tak jak bym miała za krótkie ścięgna nie mogę wchodzić po schodach ponieważ bardzo bolą nogi proszę o poradę i dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.