Silny skurczowy ból owulacyjny

Witam,mam 45 lat,miesiaczkuje regularnie,ale zdarzyły mi sie tez 35 i nawet 40 dniowe cykle,ale spowodował to stres wywolany podróza,natomiast raz na kilka miesięcy poczułam silny skurczowy ból owolucyjny,trwało to jakies ponad 20 minu,dzisiaj o 5 rano,zazylam Nospe,ale i tak mineło parenascie minut zanim sie unormowało.Czy nie powinno budzić to mojego niepokoju i jest to norma?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niektóre kobiety dość silnie odczuwają owulację. Tak silne dolegliwości wymagają jednak wykluczenia patologii w obrębie narządów płciowych. W tym celu proszę udać się do specjalisty ginekologa.