Stosowanie Duphastonu a problemy z miesiączką

WITAM MAM PYTANIE,U MNIE WYSTEPUJA PROBLEMY Z OKRESEM PRZEPISYWANY MIAŁAM DUPHASTON NA WYWOŁANIE PRZEZ 4 CYKLE,JAK PRZESTAŁAM ZARZYWAC TABLETKI NIE MAM OKRESU,LECZ GDY SIE ZBLIZAŁ DZIEN W KTORYM MIAŁ BY WYSTAPIC,ZACZOŁ MNIE BARDZO BOLEC LEWY JAJNIK,BOL JEST BARDZO SILNY I DŁUGI CZYM TO JEST SPOWODOWANE?POZDRAWIAM

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak i patologii w obrębie narządów płciowych. Sugeruję wykonanie USG dopochwowego oraz konsultację ginekologiczną.