Silny świąd skóry nóg po sezonie letnim

Witam Co roku po sezonie letnim (czyli między innymi po opalniu) koncem września cierpienia na nie miłosierny świąd skóry nóg. Nasila on się po przebudzeniu trwa około godziny. Jest nie do wytrzymania. Robilam pilingi Smaruje skórę grubo kremem depiluje gole już nie wiem co mam robić a dalej to samo. W zeszlym roku było to samo i w tym samym okresie. Byłam u dermatologa nic nie stwierdzili na skórze nie ma żadnych zmian. Czy to skóra się zluszcza i czemu pojawia się to zawsze w ten sam sposób

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.