Świąd skóry pięt a odpowiednie działania

Witam, mam ogromny problem z pietami. Bardzo swedza mnie piety, az wybudzam sie w nocy.Dbam o higiene, pilingi, kremy etc., dermatolog powiedzial ze nic nie moze mi pomoc.. Jakamoze byc tego przyczyna ? Wykonac jakies badania? Prosze o rade

Piotr Pilarski

Proszę spróbować smarować pięty fenistilem.

Pozdrawiam.

Można w laboratorium pobrać wycinek do zbadania naskórka.

Fenistil jak najbardziej można zastosować i zapobiegawczo płyn do dezynfekcji np. octanisept.