Sina i zimna stopa u 54-latki

Witam - od jakiegoś czasu mam siną jedną stopę. Rano kiedy wstaję z łóżka ma kolor czerwony, a później sinieje jest też zimna. Stopa mnie nie boli. Bardzo proszę o poradę. Ela

Dzień dobry,

Z Pani opisu wynika, że problemem jest niedokrwienie. Proszę się zgłosić do lekarza i wykonać badanie USG z Dopplerem oceniające przepływ krwi. Warto w późniejszym czasie pomyśleć nad aktywnością fizyczną zakładając, że jej w chwili obecnej nie ma.

Pozdrawiam serdecznie.