Sina plamka na górnej wardze

Witam. Chciałabym zapytać o możliwą przyczynę wystąpienia na mojej górnej wardze sinej plamki. (tak, jak na załączonym zdjęciu) . Czy może to byc spowodowane przygryzieniem wargi podczas snu? gdyż zauważyłam to rano (mam niestety krzywy zgryz) , Przepraszam za zajęty czas ale dasze szacunkiem tą stronę i specjalistów odpowiadających na pytania . Dla tego zwracam sie z tym być moze blachym powodem . Dziekuje http://www.image-share.com/upload/2876/99.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.