Sinawa obwódka wokół sutka

Witam, wokół sutka na piersi pojawiła się ciemniejsza, sinawa obwódka - z pewnością jednak nie jest to objaw ciąży. Czy jest to powód do niepokoju?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane pojawienie się ciemniejszej obwódki wokół sutków najczęściej jest wynikiem zmian hormonalnych, np. w wyniku ciąży czy też wielu zaburzeń. Sugeruję ocenę lekarza podczas bezpośredniej wizyty.