Sine stopy, mrowienie w palcach i twarda łydka po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Witam serdecznie?Mam 46 lat i jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego L3 i L4,od tego czasu mam stale wieczorem twardą łydkę w prawej nodze i mrowienie w palcach a co gorsze mam też sine stopy w okolicy kostek.Czy możliwe że zaczynam mieć zakrzepice żył.Czy mam się zgłosić lekarza naczyniowego

W celu wykluczenia zakrzepicy należy wykonać USG Doppler żył kończyn dolnych. Również badanie fizykalne przez specjalistę chirurga lub specjalistę chirurga naczyniowego powinno pomóc w postawieniu diagnozy. Sprawę proszę potraktować jako pilną.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg