Sine zgięcia palców u rąk

Witam Mam 18 lat, od paru miesięcy obserwuje że czasem mam sine zgięcia palców u rąk, natomiast dzisiaj pojawiło się uczucie jakbym miała spuchnięte palce i nie mogła do końca ścisnąć dłoni. Ponadto od jakiegoś czasu zdarzają mi się zawroty głowy, ból z tyłu głowy, pogorszył mi się wzrok< ale nie wiem czy nie jest to skutek nadmiernej nauki> oraz trudno mi się oddycha. Poł roku temu miałam robione badania krwi, holter ekg, holter ciśnieniowy, echo serca, wysiłkowe i wszystko było w porządku.

Witam. Opisane dolegliwości wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki i bezpośredniego badania lekarskiego. Sugeruję wizytę u lekarza POZ.