Siniak na piersi i ból

Witam, Miesiąc temu miałam bardzo dużego siniaka na lewej piersi po około dwóch tygodniach zniknął ale teraz czuje ból w tej piersi i jest ona widocznie powiększona. Bol moge przyrównać do bólu przed miesiączka ale miesiączkę miałam tydzien temu i od czasu zakończenia miesiączki zauwazylam wlasnie powiększenie i ten nieprzyjemny bol. Czy to moze byc jakas choroba czy istnieje mozliwosc ciazy pomimo tego, ze miałam miesiączkę a pozniej juz nie współżyłam. Serdecznie Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.