Siniaki na nogach

Mojej dziewczynie pojawily sie siniaki na nogach w dwoch miejscach Co przyczyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najczęstszą przyczyną wystąpienia siniaków są urazy. Pana partnerka najpewniej się zatem gdzieś uderzyła. Gdyby jednak nie było żadnego urazu, a pojawiałyby się kolejne siniaki, konieczna będzie konsultacja z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.