Samoistnie pojawiające się siniaki na nogach

Witam, MAm taki problem. Od kilku miesięcy ciągle pojawiają mi się siniaki na nogach. W wielu miejscach,. To nie jest możliwe, abym ciągle się uderzała i od tego się robiły... nawet sobie nie przypominam uderzeń. Siniaki pojawiają się tylko na udach na przodzie. Jaki może być tego powód?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę sprawdzić morfologię (szczególnie poziom płytek krwi) oraz czasy krzepnięcia.
Pozdrawiam