Siniaki na nogach i rękach oraz wyniki badań krwi

czy poziom limfocytow 1,26 (1,5-3,5), obnizone mpv 9,3 (9,6-12) i podwyzszony %bazofili 1,3 (0-1) moze oznaczac cos powaznego ? od dwoch miesiecy zaobserwowalam pojawiajace sie bez wyraznej przyczyny siniaki na nogach i rekach. dodam ze poziom lifocytow od ok. 2 lat nigdy nie przekroczyl 2 (x10*9/L). ogolnie czuje sie oslabiona, nerwowa.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola układu krzepnięcia : Aptt i INR. Przedstawione wyniki w normie.
Pozdrawiam