Skąd mam te czarne kropki w białku oka?

Źle się wyraziłem. Na białku są 3 kropki czarne jak główki od szpilki ale nie wiem co to jest. Proszę o odpowiedź
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam ponownie.

Te czarne kropki są w dalszym ciągu niemożliwe do interpretacji drogą internetu. Spektrum prawdopodobieństwa rozciąga się od niewinnej zmiany barwnikowej aą do zmiany nowotworowej, np. czerniaka złośliwego.
Rozumiem, że one pojawiły się ostatnio i nie maja charakteru wrodzonego i dlatego polecam wizytę u lekarza okulisty.

Pozdrawiam