Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usunięcie pieprzyka a prawdopodobieństwo wystąpienia czerniaka

Witam 2 lipca wyciąłem pieprzyk który po naderwaniu się zagoił i nastepnie po 2 naderwaniu zacza rosnąć i nasaczać się krwią. teraz nie mogę spać czekając na wyniki badania Czy jest duże prawdopodobieństwo to czerniak??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Czym jest opryszczka?

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie jest możliwe określenie prawdopodobieństwa wystąpienia nowotworu złośliwego skóry. Proszę poczekać na wynik badania histopatologicznego, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, Dwukrotne uszkodzenie mechaniczne znamienia barwnikowego lub brodawki barwnikowej nie daje w krótkim czasie transformacji nowotworowej. Najczęściej objaw powiększenia zmiany i podkrwawiania to efekt samego uszkodzenia. Prawdopodobieństwo czerniaka jest zatem znikome.

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy