Skąd różnica w wielkości jąder?

Witam! Mam prawie 13 lat. Moje jedno jądro jest wyżej od drugiego, troszkę wyżej. Co to może być? Czy to tylko taki wygląd penisa i jąder? Druga sprawa to to, że mój penis jest tak jakby okręcony lekko, tzn., że jak jestem podniecony i stoi, to dziurka, którą oddaje się mocz nie jest prosto tak jak patrze, tylko jest tak jakby ustawiona lekko od jednej strony na północny zachód, a bliżej brzucha na południowy wschód. Tak jest z całym penisem, że jest lekko "zakręcony".

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Podany opis jest dość nieprecyzyjny i nie pozwala nie częściową choćby identyfikację problemu. Stopień nieprawidłowości w budowie prącia określa specjalista urolog, z którym zalecam skontaktować się zwłaszcza, jeżeli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości.

Pozdrawiam