Skąd się biorą silne bóle kolan?

Od dwóch lat boli mnie prawe kolano, stwierdzono u mnie zwyrodnienie z uszkodzeniem chrzastek i wychodzacym po za łuk lekotka, od dwóch tygodni mimi lekow przecizapalnych itp kolano nie jest sprawne i przy każdym ruchu boli lekarz zaleca zastrzyki mimo ze i tak grozi mi operacja.Dlaczego mam zyc w takim bólu dlaczego jeszcze mi nie dal skierowanie na zabieg.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg i udac sie do lekarza ortopedy, sadze ze wskazana jest artroskopia po wykluczeniu chorób reumatologicznych