Skąd silne bóle brzucha i biegunka?

Witam serdecznie mam problem. Jestem kobieta w wiekudomu 26 lat od dluzszego czasu mam silne bole brzucha ktorym towarzysza biegunka omdlenia i brzydki zapach z ust. Wszystkie badania mam dobre oprucz prob watrobowych. Jakie mam podjac dalsze kroki. Blagam strasznie sie boje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z wynikami badań będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie