Skąd u mnie kujący ból brzucha?

Witam, mam 30lat.w czerwcu bolał mnie brzuch, zrobiłam usg, które nic nie wykryło, gastroskopia również nic nie wykazała poza helicobacter. Brałam mesopral, i piłam siemię lniane i pomogło. Aż do teraz. Z trzy tygodnie temu byłam chora i dostałam antybiotyk. I od tamtej pory znów boli mnie pod lewym żebrem, A oprócz tego boli mnie w okolicy pępka, klujacy ból, czasami mam jakby wrażenie jakby piekło. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć