Skąd u mnie problem z drętwieniem palców?

Witam ,od maja borykam się z drętwieniem palców u rąk , bola stawy , kości,od 2 tyg mam takie dziwne uczucie ,jakby całe dłonie mnie parzyły / przechodził prąd .. Ból jest tak okropny ,że nie mogę spać ,budzę się nad ranem / w nocy.. Biorę magnez , najgorsze że nie mogę funkcjonować.Palcow nie mogę dobrze zgiąć . Najgorsze te parzenie , zimna woda nie pomaga :(I co mam zrobić .?

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego!
Jakie inne dolegliwości, wyniki badań , tryb życia
Jaki tryb życia nastrój, sen ?
Zaburzenia krążenia obwodowego ?
Pozdrawiam