Skąd u mnie złe samopoczucie podczas miesiączek?

Witam, mam 23 lata. Mój problem to złe samopoczucie w czasie miesiączek. Całe 5 dni boli mnie głowa w skroni w czole nie mogę się schylać tak boli, nie mogę przez to spać. Bóle brzucha także są nieznośne, mam zgagę oraz straszne wzdęcia. Ponadto czuję raz zimno a zaraz gorąco, jakbym cała płonęła na twarzy. Robiłam TSH i mam 2.626, wyniki moczu i morfologia jest ok. Czasami mi się spóźnia a w tym miesiącu odwiedziła mnie 5 dni wcześniej. Czy to jest normalne? Co powinnam zrobić?

Zmęczenie i napiecie przed i w czasie miesiączki często obserwowane u kobiet '
Jak obfite krwawienia ??, USG ginekologiczne ??
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego!
Jakie inne dolegliwości, wyniki badań , tryb życia
Jaki tryb życia nastrój, sen ?
Zaburzenia krążenia obwodowego ?
Pozdrawiam