Co mam robić z tym drętwieniem palców?

Dzień dobry Jestem miesiąc po zabiegu odbarczenia nerwu w nadgarstku. Ustąpił ból w nocy ale niestety cały czas ma drętwienie trzech palców: kciuk , wskazujący i środkowy. Ból nadgarstka i drętwienie dokucza mi również podczas wykonywania prostych czynności np. pisanie czy obieranie warzyw. Rana jest już zagojona. Rozmawiałam o tych objawach z lekarzem , który przeprowadzał zabieg i teraz zaproponował mi wykonanie blokady. Mam pytanie czy to jest prawidłowe dalsze działanie czy powinnam ponownie wykonać jakieś badanie i zobaczyć czy nie ma nawrotu choroby :(? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja drętwienia palców I-III wskazują na uszkodzenie nerwu promieniowego, dyskopatię kręgosłupa szyjnego ... z przeforsowania ; w przebiegu innych chorób jak cukrzyca, zwyrodnienie stawów etc; jak tarczyca ?? Niedoczynność tarczycy, cukrzyca i otyłość sprzyjają neuropatii Jaka waga ; stan ogólny ??

Konieczna pełnakonsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam