Skąd uderzenia gorąca u nastolatki?

Witam. Mam 18 lat, odżywiam się normalnie, mój problem polega na tym, że od paru dni mam uderzenia gorąca, robi mi się słabo kiedy wstaje i chodzę , całe dnie mogłabym przespać, ciągle odczuwam zmęczenie, nie mam na nic ochoty, nie wychodzę z domu, oraz mam ostatnio wyższe ciśnienie. Pytanie brzmi co się ze mną dzieje?

Dzień Dobry Pani,

Sugeruję zacząć od kontrolnej i wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednią diagnostykę dla Pani (konsultacja endokrynologiczna, ginekologiczna i psychologiczna).

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
irena.mielnik.madej@gmail.com