Co pwooduje bóle pachwin i podbrzusza?

Witam. Zwracam się do państwa z pytaniem, już od około 2 miesięcy zmagam się z bólem pachwin oraz podbrzusza. Myślę, że ważną kwestią jest tutaj także, iż przebyłem chorobę perthesa( lecz na chwilę obecną rtg ) nie wykazało żadnej ponownej patologi. Nie wiem, czy znaczenie ma tutaj także to, że często budzę się w nocy z powodu konieczności oddawania moczu( chwilę to trwa zanim jestem w stanie oddać mocz).Raz w tygodniu gram w piłkę nożną często towarzyszy przy tym ból przy podaniach itp. wiek 25

Dzień Dobry Panu,

Na Pana pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący Pana na osobistej konsultacji,
który podejmie odpowiednią diagnostykę.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail com