Skaleczenie lekko wystającego pieprzyka

Witam, dwa dni temu przez przypadek skaleczyłam lekko wystający pieprzyk (około 3mm). Zawsze był jasnej barwy, jednak teraz w części jest ciemniejszy, tak jakby podszedł lekko krwią. Czy jest to niepokojący objaw? Czy na razie ograniczyć się do regularnej obserwacji pieprzyka?

Musi Pani obserwować czy zmiana się nie powiększa, nie zmienia. Skaleczenie nie powinno być przyczyną niepokoju. Zmiana koloru jest zapewne związane z wynaczynieniem.