Skąpa miesiączka - co oznacza?

Witam,
już jak wcześniej pisałam kochałam się z chłopakiem 31 grudnia. Miesiączkę miałam 5 grudnia, 5 stycznia i 4 lutego. Problem w tym, że w styczniu i lutym te miesiączki były strasznie skąpe. Jaki może być tego powód? Jak już jest zauważone, miesiączki mam regularne. Objawów ciąży jak mdłości, ból głowy, itp. - brak...

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienia mogą być podobne do miesiączek lub mieć nieco inny przebieg. Dlatego proponuję wykluczenie ciąży.
Jednak nie wszystkie miesiączki muszą być do siebie podobne. Gdyby kolejne krwawienia nadal nie były odpowiednio obfite, należy wykluczyć zaburzenia hormonalne. Dlatego konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam