Starania o dziecko: dlaczego ciągle brak rezultatu?

Witam ponownie! Wcześniej opisałam mój problem na temat starań o dzidziusia i podtrzymując ten temat, chciałabym zaczerpnąć opinii w kwestii prawdopodobieństwa ciąży. Miesiączka 24 stycznia była jak dotąd taka sama. 19 lutego miałam niecałe dwa dni i były to tylko plamienia. Nie potrafię określić od jakiego czasu, ale bolą i są bardzo drażliwe moje piersi, ostatnio wręcz nabrzmiały. Czuję się senna i zmęczona, apetyt zmienny. Tylko proszę nie pisać o teście ciążowym, bardzo prosiłabym spojrzeć na te dolegliwości czystym okiem, jeśli jest to prawdopodobieństwo ciąży, to tak czy tak wykonam test. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zdarza się,że kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienia te  mogą mieć taki sam przebieg jak okres lub nieco się od niego różnić np. krwawienia są krótsze lub mniej obfite. Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek z ciążą, ale nie muszą. Prawdopodobieństwo ciąży w Pani przypadku jest bardzo małe.
Pozdrawiam.