Skąpe drobnoogniskowe zagęszczenia pneumoniczne obustronnie przykręgosłupowo w RTG 15-miesięcznej córki
Witam. Proszę o interpretację rtg mojej 15-miesięcznej córki: Skąpe drobnoogniskowe zagęszczenia pneumoniczne obustronnie przykręgosłupowo. Serce i przepona bez zmian.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ciężko interpretować sam opis bez zdjęcia, bez znajomości kontekstu oraz bez badania lekarskiego. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.