Skąpe miesiączki, ból piersi i podwyższona prolaktyna

Witam jestem młodą kobieta mam 23 lata, w polowie roku 2014 mialam bardzi trudny okres duzo stresu schudlam dodtam ze jestem osoba bardzo szczupla, waga wrocila do normy ale mam strasznie skape miesiaczki bol piersi przez caly cykl miesieczny oraz podzywzszona prokaltyne i straszy bol glowy, prolaktyna 29. jakie badanie powinnam wykonac? moj lekarz ginekolog strwierdzil ze skoro miesiaczki sa regularne "to niech pani nie wymysla guza mozgu" co robic?

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim proszę spróbować uspokoić emocje. Być może bóle głowy nie są związane z przyczynami ginekologicznymi ale właśnie ze stresem, po ustąpieniu którego wszystko powinno wrócić do normy. Proszę spokojnie udać się również do lekarza rodzinnego na diagnostykę jeśli problemy nie ustapią.