Skąpy i krótki okres - czy to ciąża?

Okres dostałam 12.02, niestety trwał on tylko jeden, góra dwa dni i był bardzo słaby, jak nigdy. Czy to oznacza, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!
Niestety nie jest możliwe, by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić, czy dana kobieta jest w ciąży czy nie. Prawdopodobieństwo istnieje zawsze, gdy doszło do stosunku seksualnego, nawet, jeśli stosowane były środki antykoncepcyjne.
Aby otrzymać 100% pewności, należy zgłosić się do lekarza ginekologa. We własnym zakresie można także wykonać test ciążowy, dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

Pamiętaj, że zaburzenia miesiączkowania nie występują jedynie z przyczyny ciąży. Mają na to wpływ różne czynniki, np. stres, zaburzenia hormonalne.

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl