Skierowanie na usunięcie grasiczaka i różna interpretacja TK śródpiersia

Proszę o pomoc, najpierw na TK grasica lub mały grasiczak, nawet podejrzenie miastenii,gdyż miałam podwójne widzenie i opadła na jakiś czas lewa powieka. Potem okazało się, że brak p/ciał p/acetylocholinie więc wycofano się z miastenii ale dano mi skierowanie na usunięcie grasicy/grasiczaka. Torakochirurg odesłał mnie z "kwitkiem" ze szpitala bo uważa,że to grasica a objawy oczne minęły. To kto ma rację?Co mam robić?Każdy inaczej interpretuje TK śródpiersia.

Operacja wskazana w razie objawów (np miastenicznych) lub podejrzenia guza nowotworowego. Zatem jeśli objawów nie ma, a mamy 1 badanie - polecam wykonanie badania uzupełniającego np. MRI